parstalk@gmail.com 42513636 - 066
 

آزمون آنلاین

 

برای اینکه بتوانیم با ویژگی های یک آزمون آنلاین خوب آشنا شویم ابتدا باید تعریفی از آن در ذهن خود داشته باشیم.

آزمون آنلاین برگزاری هر نوع آزمون اعم از تستی ، تشریحی ، مختلط و… در بستر اینترنت است که با توجه به شرایط می تواند در مکانی خاص و یا هر فضایی که در آن قابلیت دسترسی به اینترنت وجود داشته باشد انجام شود.

آزمون های آنلاین مزایای زیادی دارند که سهولت انجام ، هزینه به صرفه ، فضا و کاربری پیشرفته ، دسترسی راحت از جمله این مزایا هستند. امروزه در تمام جوامع اکثر موسسات به خصوص موسسات و سازمان هایی که با بحث آموزش و یادگیری سروکار دارند به سمت آزمون های آنلاین جذب شده اند و از مزایای آن بهره می برند.

سامانه آزمون آنلاین موسسه دکتر پرهام یکی از سامانه های قوی در برگزاری آزمون های آنلاین است که با فراهم آوردن تمام ویژگی های یک سامانه آزمون آنلاین خوب در بسیاری از سازمان ها ، موسسات ، شرکت ها و مراکز در حال استفاده است.

با توجه به مواردی که گفته شد و دانستن اهمیت آزمون آنلاین در جهان امروز لازم است که با برخی از ویژگی های یک آزمون آنلاین خوب که آن را از بقیه آزمون ها متمایز می سازد آشنا شویم:

 

دسترسی راحت

یکی دیگر از ویژگی های مهم و البته مورد توجه آزمون آنلاین امکان دسترسی راحت به تمام بخش های آن است. تمام کاربران با هر سطح دسترسی باید این امکان را داشته باشند که تمام نیاز های خود را در فضایی ساده و در عین حال کاربردی به راحتی برطرف کنند. سامانه آزمون آنلاین موسسه دکتر پرهام این امکان را به خوبی فراهم آورده و تمام امکانات حرفه ای خود را در بستری ساده در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

 

روند تایید آسان و سریع

یکی از ویژگی های مهم یک آزمون آنلاین خوب سرعت عمل و ساده بودن فرآیند ثبت سوالات است. سامانه آزمون آنلاین موسسه دکتر پرهام این امکان را فراهم آورده که کاربران بدون دغدغه از دشواری ثبت سوالات و به دور از هر گونه خطای احتمالی به ساده ترین حالت ممکن سوالات خود را ثبت کرده و در طی زمان آزمون بتوانند روی پاسخ دادن تمرکز کنند.

 

پشتیبانی از سیستم های مختلف برای شرکت در آزمون

افراد ممکن است با سیستم های مختلفی قصد شرکت در آزمون را داشته باشند و یک سامانه آزمون آنلاین خوب باید بتواند این امکان را برای کاربران خود فراهم آورد. سامانه آزمون آنلاین موسسه دکتر پرهام این امکان را برای کاربران خود فراهم آورده که از هر سیستمی(رایانه ، لپتاپ ، تلفن همراه و…)به راحتی و در شرایط یکسان در فرآیند آزمون شرکت کنند.

و…

 

 

 


تعداد نظرات (0)


در پاسخ به نظر : x
نظر شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد. با تشکر.